E-mail Zapytanie

Zatrudnimy od zaraz

Doświadczonych inżynierów projektantów do obszaru elektroniki ze specjalnością: rozwój oprogramowania (k/m, pełny wymiar godzin)

Zadania specjalistyczne:

  • Projektowanie/konstrukcja sterowników/podzespołów obsługowych do napędów i systemów napędowych
  • Rozwój oprogramowania w językach C / C++
  • Programowanie aplikacji na systemy iOS oraz Android
  • Prowadzenie testów i analiz związanych z rozwojem
  • Sporządzanie niezbędnej dokumentacji (np. specyfikacje techniczne)
  • Zapewnienie wsparcia i specjalistycznego doradztwa dla innych obszarów przedsiębiorstwa

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe, np. studia (elektrotechnika) lub odpowiednie wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w rozwoju oprogramowania
  • Doświadczenie w obejściu z normami / standardami oraz umiejętność ich interpretacji
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektem
  • Bardzo dobra znajomość popularnych aplikacji MS Office
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Zdolność do pracy w zespole
  • Gotowość do okazjonalnych podróży służbowych, w tym zagranicznych

Zainteresowała Państwa ta oferta?

Dokumenty aplikacyjne wraz z propozycją zarobków i najwcześniejszym możliwym terminem podjęcia pracy prosimy wysyłać na adres: job@dewertokin.de albo pocztą:

DewertOkin GmbH
Weststraße 1
32278 Kirchlengern